Lars Boethius oljemålning
Closed
2014-07-14
255995
| Sold for | 1 200 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
BOETHIUS, Lars (1903-1968): Vinterfrusen skärgård, signerad och daterad Lars Boethius 54, olja på pannå, 50x60 cm