Ola Billgren färgoffset av kvinnoansikte

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BILLGREN, Ola (1940-2001): Kvinnoansikte, signerad och daterad Ola Billgren -84, färgoffset, numrerad 23/50, bladmått ca 50x65 cm

Gulnader

255996

2014-07-15