Carl Månsson oljemålning

Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning
Carl Månsson oljemålning

Klubbat för:

300 SEK

1 000 SEK

MÅNSSON, Carl (1864-1933): Skånegård, signerad Carl Månsson, olja på duk, ca 53x73 cm

255997

2014-07-15