Fat Japan imari

Fat Japan imari
Fat Japan imari
Fat Japan imari
Fat Japan imari

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

FAT, 2 st, porslin, Japan, 1900-tal, konturerade brätten, dekor av bl a fåglar och lotusblommor, diameter ca 30,5 cm

Slitage, glasyrdefekter

256003

2014-07-15