Corneille färgseriegrafi

Corneille färgseriegrafi
Corneille färgseriegrafi

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CORNEILLE, Cornelis G van Beverloo (född 1922): Portrait de femme avec chat, signerad och daterad Corneille ´96, numrerad 150/200, färgserigrafi, bildmått ca 32x40 cm

256005

2014-07-15