Bordsuppsats empire Frankrike
Klubbat för:
4 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSUPPSATS, empire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, postament med dekor av kymation, stående pojke med lagerkrans, skål med fasetterad dekor, höjd 23 cm
Smärre slitage, kompletteringar
256022
2014-07-15