Bordsuppsats empire Frankrike

Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike
Bordsuppsats empire Frankrike

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSUPPSATS, empire, Frankrike, förgylld och patinerad brons, postament med dekor av kymation, stående pojke med lagerkrans, skål med fasetterad dekor, höjd 23 cm

Smärre slitage, kompletteringar

256022

2014-07-15