Joan Miro färglitografi

Joan Miro färglitografi
Joan Miro färglitografi

Klubbat för:

7 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

MIRO, Joan (1893-1983):ur Je travaille romme un Jardinier, färglitografi, Mourlot 347, 1/30signerad, 22x22 cm

256029

2014-07-15