Fernand Leger färglitografi

Fernand Leger färglitografi
Fernand Leger färglitografi

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LEGER, Fernand (1881-1955) efter, "La Parade", färglitografi, signerad och numrerad F. Léger 151/210, 40x40 cm

256034

2014-07-15