Lasse Åberg litografi Dala Musse

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ÅBERG, Lasse (född 1940): "Dala-Musse", signerad Lasse Åberg, färglitografi, ca 42x55 cm

256050

2014-07-15