Lars Norrman färglitografi

Lars Norrman färglitografi
Lars Norrman färglitografi

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

NORRMAN, Lars (1915-1979): Tjurfäktare, färglitografi, HC, signerad Lars Norrman, 22x29 cm

Smustat glas

256058

2014-07-15