Klubbat för:
8 800 SEK
Schätzwert
8 000 SEK
Beschreibung
KJERNER, Esther (1873-1952): Stilleben med gula rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1947, olja på duk, ca 45x41 cm
Zustandsbeschreibung
256077
2014-07-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner