Esther Kjerner oljemålning

Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning
Esther Kjerner oljemålning

Klubbat för:

8 800 SEK

Schätzwert

8 000 SEK

Beschreibung

KJERNER, Esther (1873-1952): Stilleben med gula rosor, signerad och daterad E. Kjerner 1947, olja på duk, ca 45x41 cm

Zustandsbeschreibung

256077

2014-07-15