Dekorelement

Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement
Dekorelement

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

800 SEK

DEKORELEMENT, 1 par, Karl Johan, i form av facklor, skuret och förgyllt trä, höjd 48 cm

Dekorskador

256097

2014-07-15