Dekorelement
2014-07-15
256097
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
DEKORELEMENT, 1 par, Karl Johan, i form av facklor, skuret och förgyllt trä, höjd 48 cm
Dekorskador