Axel Sjöberg akvarell

Axel Sjöberg akvarell
Axel Sjöberg akvarell

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SJÖBERG, Axel (1866-1950):Solnedgång i havet, signerad Axel Sjöberg, akvarell på papper, 15x30 cm

256100

2014-07-15