Olle Bonnier serigrafi

Olle Bonnier serigrafi
Olle Bonnier serigrafi

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BONNIER, Olle (född 1925): Rymd, signerad O Bonniér, färgserigrafi, numrerad EA, IX/X, ca 38x57 cm

256115

2014-07-15