Matta röllakan

Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan
Matta röllakan

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MATTA, röllakan, 1960/70-tal, signerad PIA, ca 247x165 cm

256134

2014-07-19