Richard Mortensen serigrafi
2014-07-16
256137
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
MORTENSEN, Richard (Danmark, 1910-1994): Komposition i gult, signerad och daterad Mortensen -60, märkt 14/16/75, färgserigrafi, bladmått ca 39x57 cm