Karmstol Jonas Bohlin "Skeppsholmen"

Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin
Karmstol Jonas Bohlin

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOL, Jonas Bohlin, signerad J Bohlin, formgiven 2000, "Skeppsholmen", grålackerad stomme, stoppad och rygg samt armstöd i mörkgrönt skinn, sitthöjd ca 46 cm

Tryck och ytskador

256174

2014-07-16