Lars Eje Larsson litografi

Lars Eje Larsson litografi
Lars Eje Larsson litografi

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LARSSON, Lars Eje (född 1954): "Triangeldrama", signerad Lars Eje Larsson, färglitografi,H.C, ca 54x39 cm

256175

2014-07-16