LG Nordström serigrafi

LG Nordström serigrafi
LG Nordström serigrafi

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDSTRÖM, Lars Gunnar (Finland, född 1924): Konkret komposition, signerad och numrerad LG Nordström 32/100, färgserigrafi, ca 70x45 cm

256185

2014-07-13