Piedestal i Louis seize-stil
2014-07-16
256228
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
PIEDESTAL, 1900-tal, Louis seize-stil, med stenskiva samt gallerkant, beslag i mässing, höjd 75 cm, 25x27 cm
Lagningar på stenskivan