Piedestal i Louis seize-stil

Piedestal i Louis seize-stil
Piedestal i Louis seize-stil
Piedestal i Louis seize-stil
Piedestal i Louis seize-stil
Piedestal i Louis seize-stil
Piedestal i Louis seize-stil

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

PIEDESTAL, 1900-tal, Louis seize-stil, med stenskiva samt gallerkant, beslag i mässing, höjd 75 cm, 25x27 cm

Lagningar på stenskivan

256228

2014-07-16