Ivor Abrahams skulptur

Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur
Ivor Abrahams skulptur

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ABRAHAMS, Ivor (född 1935): Utan titel, otydligt signerad och daterad Abrahams 77 a tergo, blandteknik, höjd 30 cm

Smärre skador

256229

2014-07-16