Börje Sandelin oljemålning

Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning
Börje Sandelin oljemålning

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 200 SEK

SANDELIN, Börje (1926-1970): "Spansk modell", monogramsignerad BS, olja på duk, 50x64 cm

Dukskada

256240

2014-07-17