Snedklaffsekretär

Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär
Snedklaffsekretär

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1800-talets första hälft, faner i alm, 4-lådig, skrivklaff med bakomvarande lådinredning, höjd ca 104, 104x50 cm, nyckel finns,
PROVENIENS: skådespelaren Carl och Viveka Billquist dödsbo

Renoverad, kompletterad, några beslag saknas

256245

2014-07-16