Fåtöljer 1 par

Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par
Fåtöljer 1 par

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

FÅTÖLJER, 1 par, 1900-talets andra hälft, klädel i svart skinn, träben

Smärre slitage

256251

2014-07-17