Albin Amelin litografier

Albin Amelin litografier
Albin Amelin litografier
Albin Amelin litografier
Albin Amelin litografier
Albin Amelin litografier
Albin Amelin litografier

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

AMELIN, Albin (1902-1975): (2 st) Hamnarbetare, signerade Amelin, färglitografier, ca 52x75 respektive 57x68 cm

Gulnader

256265

2014-07-17