Carl Anton oljemålning

Carl Anton oljemålning
Carl Anton oljemålning
Carl Anton oljemålning
Carl Anton oljemålning
Carl Anton oljemålning
Carl Anton oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CARL-ANTON, Axelsson (född 1933): Segelbåt till havs, signerad Carl Anton, olja på duk, 42x20 cm