Anders Zorn Najader

Anders Zorn Najader
Anders Zorn Najader
Anders Zorn Najader
Anders Zorn Najader

Klubbat för:

6 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Najader", 1918, signerad Zorn, etsning, 15,8x23,8 cm
LITTERATUR: Asplund 282, Hjert & Hjert 288, ZG 282

Fläckar

256276

2014-07-18