Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 500 SEK
LUNDBERG, LG (Lars Gösta, född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1984, numrerad 65/100, serigrafi, ca 120x80 cm
Plexi med repor
256277
2014-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här