LG Lundberg serigrafi

LG Lundberg serigrafi
LG Lundberg serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LUNDBERG, LG (Lars Gösta, född 1938): Komposition, signerad och daterad LG Lundberg 1984, numrerad 65/100, serigrafi, ca 120x80 cm

Plexi med repor

256277

2014-07-17