Anders Zorn Änkedrottning Sophia

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

4 000 SEK

Beschreibung

ZORN, Anders (1860-1920): "Änkedrottning Sophia", 1909, signerad Zorn, etsning, 24,8x18 cm
LITTERATUR: Hjert o Hjert 144, ZG 223

Zustandsbeschreibung

Fläckar

256282

2014-07-18