Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
4 000 SEK
Beschreibung
ZORN, Anders (1860-1920): "Änkedrottning Sophia", 1909, signerad Zorn, etsning, 24,8x18 cm
LITTERATUR: Hjert o Hjert 144, ZG 223
Zustandsbeschreibung
Fläckar
256282
2014-07-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner