Anders Zorn Betty Nansen

Anders Zorn Betty Nansen
Anders Zorn Betty Nansen
Anders Zorn Betty Nansen
Anders Zorn Betty Nansen

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ZORN, Anders (1860-1920): "Betty Nansen", 1905, etsning, signerad Zorn,
24,8x17,7 cm
LITTERATUR: Asplund 190, Hjert & Hjert 128, ZG 190

Gulnat, fläckar i bladets nedre del

256285

2014-07-18