Paul Graf oljemålning

Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning
Paul Graf oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

GRAF, Paul (1866-1903): Blommande körsbärsträd, signerad och daterad 98, olja på duk, 68x83 cm

256286

2014-09-05