Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HELEANDER Ruben (1931-2003): Slättlandskap, otydligt signerad Heleander, olja på duk, ca 110x135 cm
Tryckmärken
256291
2014-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här