Simone de Dardel oljemålning

Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning
Simone de Dardel oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DARDEL, Simone de (1913-1996): Blommor vid fönster, signerad och daterad Simone de Dardel 1960, olja på duk, ca 59x72 cm

256296

2014-07-17