Lennart Aschenbrenner serigrafi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ASCHENBRENNER, Lennart (född1943): "Romantiskt landskap I", signerad och daterad Aschenbrenner 88, serigrafi, 67/70, ca 106x78 cm

256300

2014-07-18