Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BACKLUND CELSING, Elsa (1880-1974), Blomsterstilleben, signerad E Celsing, olja på pannå, 54x57 cm
256301
2014-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här