Elsa Backlund Celsing oljemålning

Klubbat för:

2 200 SEK

2 500 SEK

BACKLUND CELSING, Elsa (1880-1974), Blomsterstilleben, signerad E Celsing, olja på pannå, 54x57 cm

256301

2014-07-18