Servisdelar

Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar
Servisdelar

Klubbat för:

850 SEK

1 500 SEK

SERVISDELAR, 87 st, porslin och flintgods, bla Rheinpfalz och Villeroy & Boch, vitt med guldkant

Skador och lagningar förekommer

256310

2014-07-17