Albert Johansson etsning
2014-07-18
256318
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
JOHANSSON, Albert (1926-1998): Komposition, signerad Albert Johansson, 73/90, färgetsning, bladmått ca 100x76 cm