Olle Krantz oljemålning

Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning
Olle Krantz oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KRANTZ, Olle (1906-1999): Flicka med fiol, signerad Olle Krantz, olja på duk, 104x84 cm

256321

2014-07-18