Klubbat för:
8 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustmotiv med sjöbodar från Björnskär. signerad och daterad Roland S 40 Björnskär , pastell, 29x32 cm
256330
2014-07-18
Gör en kostnadsfri värdering här