Roland Svensson pastell

Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell
Roland Svensson pastell

Klubbat för:

8 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SVENSSON, Roland (1910-2003): Kustmotiv med sjöbodar från Björnskär. signerad och daterad Roland S 40 Björnskär , pastell, 29x32 cm

256330

2014-07-18