Gustav Bolin

Gustav Bolin
Gustav Bolin
Gustav Bolin
Gustav Bolin

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOLIN, Gustav (1920-1999): Komposition, signerad Bolin, ea, färglitografi, 53x74 cm

Fläckar/gulnader, smärre hanteringsveck

256335

2014-07-18