Philip von Schantz litografi

Philip von Schantz litografi
Philip von Schantz litografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SCHANTZ, Philip von (1928-1998): Stilleben med vaser, signerad och daterad v Schantz -90, 32/50 état III, färglitografi, 50x68 cm

256356

2014-07-19