Klubbat för:
4 800 SEK
4 000 SEK
THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Sköldpadda I", signerad P.G. Thelander, 79/90, färgetsning, 59x78,5 cm, Rosa kuben akvarellerad
256363
2014-07-19