PG Thelander etsning

PG Thelander etsning
PG Thelander etsning

Klubbat för:

4 800 SEK

4 000 SEK

THELANDER, Pär Gunnar (född 1936): "Sköldpadda I", signerad P.G. Thelander, 79/90, färgetsning, 59x78,5 cm, Rosa kuben akvarellerad

256363

2014-07-19