Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HÖRNSKÅP, 1700-talets mitt, senbarock, insida daterat 1751 samt intialer PPS, på kulfötter, höjd 120, 67x45 cm
En fot saknas, senare bemålning, slitage
256378
2014-07-17
Gör en kostnadsfri värdering här