Britt-Mari Jacobsson oljemålning

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "Väggen I min Ateljé", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 140x140 cm

256383

2014-07-19