Britt-Mari Jacobsson

Britt-Mari Jacobsson
Britt-Mari Jacobsson
Britt-Mari Jacobsson
Britt-Mari Jacobsson
Britt-Mari Jacobsson
Britt-Mari Jacobsson

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JACOBSSON, Britt-Mari (1918-1992): "I Ateljén", monogramsignerad BMJ, olja på duk, 140x140 cm

256384

2014-07-19