José Estoardo Barrios Carillo oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CARILLO, José Estoardo Barrios (född 1955): Figurkompostion, signerad Esto, daterad á tergo 2011, olja på duk, ca 135x84 cm

Dedikation på baksida

256385

2014-07-19