Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CARILLO, José Estoardo Barrios (född 1955): Figurkompostion, signerad Esto, daterad á tergo 2011, olja på duk, ca 135x84 cm
Dedikation på baksida
256385
2014-07-19
Gör en kostnadsfri värdering här