Värja och Hirschfängare

Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare
Värja och Hirschfängare

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄRJA, HIRSCHFÄNGARE, 1800-tal, läng 90 resp. 54 cm

Omarbetade, skador

256394

2014-07-22