Hans Wigert litografi

Hans Wigert litografi
Hans Wigert litografi
Hans Wigert litografi
Hans Wigert litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WIGERT, Hans (född 1932): Fussball, signerad och numrerad Hans Wigert 64/75, färglitografi, ca 75x60 cm

Vågigt papper

256395

2014-07-19