Inge Schiöler serigrafi
2014-07-19
256396
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
SCHIÖLER, Inge (1908-1971): Motiv från Koster, signerad och numrerad 172/195, färgserigrafi, bildmått ca 47x43 cm
Gulnader